JSME SPECIALISTÉ
NA FERMACELL

RYCHLÉ A KVALITNÍ ŘEŠENÍ NEJEN PRO DOMÁCNOSTI

Dekorativní podtržení

Za 9 let práce v našem oboru jsme měli možnost vyzkoušet mnoho různých materiálů a postupů, naším favoritem se však stal Fermacell®.
Jedná se o sádrovláknité desky, které se pokládají na suchou vrstvu drceného ytongu a akustických prvků, aby bylo zajištěno vyrovnání a izolace povrchu před pokládkou podlahové krytiny.

Jako obrovskou výhodu desek Fermacell® vnímáme především jednoduchou a rychlou pokládku.
Díky tomu je možné položit podlahovou krytinu prakticky ihned po vytvrdnutí lepidla. Naopak mokré postupy často vyžadují několik týdnů či měsíců. Zákazníci tak dostanou vysoce kvalitní řešení za stejné peníze a pouhý zlomek času.

Desky Fermacell® splňují standardy v rámci požární ochrany a nabízí vynikající akustické a tepelně izolační vlastnosti. Dovedou odolat vysoké zátěži a také působení vody, a tak najdou využití i v místnostech, kde je přirozeně vyšší vlhkost. Navíc se skvěle doplňují s podlahovým vytápěním. Systém Fermacell® už jsme použili u celé řady zakázek, a tak dobře víme, jak správně postupovat a čemu se naopak vyhnout, aby vaše nová podlaha splnila vaše očekávání. Chtěli byste vidět, jak může vypadat výsledek? Nakoukněte do galerie našich realizací.

DSC07007

PROČ FERMACELL 

HODÍ SE FERMACELL PRO VÁŠ PROJEKT?
SPOLEČNĚ TO ZJISTÍME!

Přejít nahoru