NA VÝBĚR KRYTINY
NEJSTE SAMI

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou stále populárnější
a my se nedivíme – jsou totiž cenově dostupné a nabízejí celou řadu výhod. V první řadě představují velmi univerzální řešení, a to zejména díky jejich odolnosti proti vlhkosti i běžnému opotřebení.
Využití tedy najdou nejen v obývacích pokojích či ložnicích, ale také kuchyních, koupelnách a dokonce i prádelnách a technických místnostech.

Kromě toho jsou příjemné na dotek, snadno se udržují
a jdou dobře dohromady s podlahovým vytápěním.
A co je nejlepší, přicházejí v celé škále vzorů a barev,
ať už se jedná o dekor dřeva, kamene nebo jiné zajímavé vzory. Najdou tedy využití v každém interiéru.

více fotografií z našich realizací

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Hledáte podlahu, která se dobře udržuje, nevyjde vás draho a přitom vydrží roky jako nová? Laminát může být sázkou na jistotu. Zejména se pak hodí do ložnic, dětských a obývacích pokojů, pracoven, chodeb a vstupních hal – zkrátka tam, kde nebude vystavený nadměrné vlhkosti. Laminátové podlahy se těší velké oblibě hlavně díky své odolnosti vůči poškrábání
a jinému běžnému opotřebení, a tak nabízejí dlouhou životnost.

Naše zákazníky k nákupu často motivuje jejich snadná
a rychlá instalace. Obrovským bonusem je, že často napodobují vzhled dřeva nebo kamene, takže vaši domácnost zútulní a dodají jí nádech luxusu.

více fotografií z našich realizací

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Kdo chce do svého domova vnést nádech luxusu
a přitom vytvořit přírodní a hlavně útulný interiér, pro toho jsou dřevěné podlahy skvělou volbou. Na dotek jsou velmi příjemné a měkké a navíc mohou pomoci s tepelnou izolací místnosti. Nejlépe budou vypadat v obývacím pokoji, jídelně, pracovně nebo ložnici. Naopak se příliš nehodí do kuchyní, koupelen či jiných místností s nadměrnou vlhkostí, která by mohla zkrátit životnost podlahy.

Také je třeba počítat s tím, že dřevěné podlahy jsou oproti jiným typům krytin náročnější na údržbu.
Pokud jim ale dopřejete zaslouženou péči, odmění se vám mimořádnou odolností a dlouhou životností.

více fotografií z našich realizací

PVC a linoleum

Jednoduchá instalace, univerzální využití a snadná údržba – to je jen několik známých východ PVC podlah a linolea. Možná si je spojujete s čekárnami u doktorů a školními chodbami. Tyto podlahové krytiny však prošly velkým vývojem, díky čemuž jsou odolnější a vypadají mnohem lépe než kdy dříve. Najdou tedy vyžití prakticky ve všech místnostech vašeho domu či bytu, stačí jen vybrat padnoucí design.

PVC podlahy a linolea se od sebe liší především složením – zatímco lino se vyrábí z přírodních materiálů, PVC má syntetický původ. Obě krytiny se však snadno pokládají, jsou odolné a nevyjdou vás nijak draho.

více fotografií z našich realizací

KOBERCE

Nesnášíte, když vám mrznou nohy? S kobercem tomu můžete efektivně předcházet a dopřát si zasloužený komfort. Samozřejmě se ale nehodí do všech místností, jelikož se z něj hůře dostávají nečistoty a případná vlhkost. Pokud ho však využijete v obýváku, ložnici nebo dětském pokoji, určitě neuděláte chybu – naopak tyto prostory hezky zútulníte a dáte jim ten pravý nádech domova.

Koberce se obecně hůře udržují a s tím je třeba dopředu počítat. S prachem, zvířecími chlupy a drobným smetím si bez problému poradí běžný vysavač, avšak skvrny budou vyžadovat důkladnější, a tak i časově náročnější čištění.

více fotografií z našich realizací

RENOVACE

Obrátit se na nás můžete i v případě, že nepotřebujete zcela novou podlahu, ale chtěli byste zrenovovat tu stávající. Postaráme se o odstranění staré vrstvy a nanesení nové, kdy zákazník má na výběr mezi olejem nebo lakem.

více fotografií z našich realizací

POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM?
KONTAKTUJTE NÁS!

Přejít nahoru